Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem komputerów i naprawą laptopów. Istniejemy na rynku od 1989 roku. Oferujemy profesjonalne zaplecze serwisowe i doświadczonych fachowców, dzięki czemu profesjonalnie i szybko diagnozujemy usterki oraz zajmujemy się ich skuteczną naprawą.

Wszystkie naprawy odbywają się na profesjonalnym sprzęcie używanym w serwisach gwarancyjnych danych producentów, poparte wieloletnim doświadczeniem w naprawach komputerów, a także i laptopów. Do każdej wykonanej  przez nas naprawy dajemy gwarancję od 3 miesięcy do nawet 2 lat !
 
Naszym klientom oferujemy zarówno naprawę komputerów jak  i serwis laptopów. Współpracujemy zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, jak i większymi firmami oraz osobami fizycznymi.

 

Jesteśmy najdłużej, bo od 1989 roku, działającą firmą informatyczną w Rawie Mazowieckiej. W swej ofercie posiadamy między innymi sprzęt komputerowy, oprogramowanie do prowadzenia firm, urządzenia fiskalne i materiały eksploatacyjne. Prowadzimy także serwis sprzętu komputerowego.